Hakkımızda


Suat Akın SUİT otel Kuzey Ege’nin en güzide bölgelerinden olan Ayvalık’ın Küçükköy bölgesinde Sarımsaklı plajlarına 100 metre mesafede hizmet vermektedir.

Otelimiz modern mimari çizgiler ışında sizlere ev konforu hizmeti sunmak için tasarlanmıştır. Odalarımız 35m2ve 45 m2, 18 adet 1+1 süit odadan oluşmaktadır. Otelimiz 12 ay hizmet vermektedir. Dilerseniz günübirlik turlar ile Ayvalık’tan Midilli adasını ziyaret edebilirsiniz Ayrıca tarihi Ayvalık sokaklarını gezebilir, Cunda adasında sakızlı dondurma yiyebilir ve Küçükköyde meşhur Boşnak böreği lezzetlerini tadabilirsiniz.

Pergamon ve asos antik kentlerine otelimizden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Otelimiz gece 01.00 kadar oda servisi hizmeti sunmaktadır. Teras katımızdaki deniz manzaralı restoranımızda şeflerimizin hazırladığı ege ve Akdeniz mutfağına özgü lezzetleri tadabilirsiniz. Zengin Alacarte menümüz den damak çatlatan lezzetler deneyebilirsiniz! Ailecek ev konforu tadında bir tatil için ve sıra dışı lezzetleri denemek için siz sayın misafirlerimizi davet ediyoruz!